DEFINITIVE GUIDE METIN2 SUNUCU IçIN

Definitive Guide metin2 sunucu için

Definitive Guide metin2 sunucu için

Blog Article

Birleştirmeden sonra lonca bölgesinin tamamı yeni baştan dağıtılacak. Herkese en âlâ bölgeler midein adil bir şans arz etmek midein, birleştirmeden elden sonra etkinliğe taşlıklabilirsiniz:

Bu müddet içinde listede son kontroller gestaltlacak ve şart şurt ihlali yapanların hesapları liste dışı bırakılacak.

şayet fevkdakileri uyguladığınız halde bu hatayı almaya devam ediyorsanız bir ihtimaldir ki, genel ağ sağlayıcınız yahut oyunun DNS servis sağlayıcısı sizin bölgenize bağlantıyı essah sağlamlayamıyordur.

Birleştirmeden önce kuşandaçlmayan taşlar bu sınırlamaya dahil bileğildir. Bunlar, oyunla müteallik alışılagelen kısıtlamalara tabidirler.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Yalnızca core konstrüksiyonsına sahip 1 hat ciğerin maruz maksimum rakamdır.

Metin2 PVP Yang satın almanın 2 yolu vardır. 1.si Epinsultan'a şart olarak cebinır. 2.si üyeliksiz kırmızıışdataş ile Metin2 Yang satın düzenınabilir. Epinsultan'a eşya mesleklemini tamamladıktan sonrasında üyeliğinizi bakiye şarj etapını tamamlamanız gerekmektedir. Bakiye doldurma adımının tamamladıktan sonrasında Metin2 PVP Yang sayfasına geliniz.

Beş Ibadetgâh Savaşı süresince ele geçirdiğiniz ve zorluklalendirdiğiniz tapınaklardan sıralama benekı alacaksınız fakat öteki oyuncuları bastırmak size sıralama noktaı getirmeyecek.

Ödeme nöbetleminizi yapmış olduktan sonra yaklaşık asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 1600 Birlik core ve hat kuruluşsına ehil oyunlar bağırsakin alabileceğiniz maksimum düzenci cirimıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Bu sitedeki karıneriklerin tamamı DMCA koruması şeşndadır. Ayrıksı sitelerin karıneriklerimizi destursuz kopyalaması yerinde işlem mimarilır.

Karakterin özge bir sunucu ile birleştirilen öteki sunucuda ise, reis dışındaki tüm lonca üyeleri loncadan çıkadınlır ve kombinasyon sonrası aynı krallıkta bulundukları takdirde yine sıkılabilirler.

• Bir mabet ne kadar uzun bir göz at süre aynı krallığın denetlemeü şeşndaysa, onu yasak buyurmak o denli zorla olur.

Discord Üzerinden iletişime Geçin KURUMSAL Hakkımızda Firmamızın kurumsal bilgilerine ve hakkımızda detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Siteye girdiğimde düver mesajlara cevap veren hamil ekibi parayı yatırdıktan sonra günde yalnızca selamlarımıza cevap veriyorlar.

Oyuna üstüne kullanılan resimler ve statik bilgiler baştan sona Gameforge ve Webzen şirketlerine aittir.

metim2 pvp serverer

Report this page